درباره ما

image
تاریخچه گل پونه
شرکت گل پونه از سال 1388 بعنوان اولین کارخانه کشت، تولید و فرآوری انواع سبزیجات آماده طبخ در جنوب کشور فعالیت خود را آغاز نمود. مجموعه کشت و صنعت گل پونه با تکیه بر شیوه های نوین تولید و اصل مشتری مداری و اعتقاد به کیفیت، پله های پیشرفت را در سال های ابتدای فعالیت خود با تاسیس فروشگاه های زنجیره ای و پوشش سراسری شهر شیراز پیمود، هم اکنون این شرکت در حال توسعه گستره ی پخش محصولات خود بوده و در آینده نزدیک اقدام به صادرات محصولات گل پونه به سایر کشورها خواهد نمود.
کارخانه فرآورده های آماده طبخ گل پونه با توجه به اهمیت توزیع مناسب محصولات اقدام به راه اندازی واحد پخش محصولات نموده است.
ما با بهره گیری از کارکنان جوان ، متخصص و متعهد ، در راستای تعالی سازمان، موفق به دریافت  تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در پنج دوره متوالی شده ایم. تمامی کارکنان بر این باورند که احترام به حقوق مشتریان و مصرف کنندگان اولین وآخرین هدف گل پونه می باشد.
مهم ترین خصوصیات گل پونه :
 1. تولید و عرضه تازه ترین محصولات و سبزیجات از مزارع اختصاصی گل پونه زیر نظر کارشناسان کنترل کیفی و بهداشتی شرکت گل پونه.
 2. شستشو، انگل زدایی و ضدعونی، طی شش مرحله تمام مکانیزه.
 3. خط تولید تمام مکانیزه و کاملا صنعتی.
 4. نمونه برداری و کنترل محصولات در بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه مرجع جنوب کشور تحت  نظارت  سازمان غذا و دارو.
 5. دارای تیم بزرگ تحقیق و توسعه بازار جهت رشد و ارتقا محصولات.
خط مشی کیفی و امنیت مواد غذایی شرکت گل پونه
فرآورده های آماده طبخ گل پونه شیراز به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه تولید و بسته بندی انواع سبزیجات و غذاهای آماده و نیمه آماده و با بهره گیری از توانمندی بیش از 150 نفر از کارکنان شرکت در جهت بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی و رعایت الزامات قانونی و استاندارد های ملی و بین المللی، نیاز مندی های مشتریان و سایر جنبه های کیفی و بهداشتی محصولات تولیدی، کاهش ضایعات و خطرات ناشی از محصولات نا منطبق، در جهت جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان خود تلاش می نماید. لذا بر آنیم تا با استمرار و تلاش خستگی ناپذیر سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی، خود را با الگو قرار دادن استاندارد های  ISO 9001:9008 و HACCP برآنیم تا به این اهداف نزدیک شویم:
1- افزایش رضایت مشتری
2- تنوع در محصول 
3- جذب نیروی انسانی کارآمد
4- ورود کالا ایرانی به بازار های بین المللی
image
image
شرکت گل پونه در جهت بهبود سیستم کشت و تولید سبزیجات، صیفی جات و غذاهای آماده و نیمه آماده و با توجه به اهمیت بهداشت و سلامت مواد غذایی اقدام به تاسیس بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه مواد غذایی  و با بهترین تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا در جنوب کشور نموده است، این واحد هم اکنون با در اختیار داشتن نیروهای توانمند و متخصص آزمایشگاهی، بصورت روزانه اقدام به نمونه برداری از مواد اولیه خام مصرفی و همچنین نمونه برداری و آزمون محصولات تولیدی، مطابق کلیه ضوابط فنی و بهداشتی مصوب سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و سازمان غذا و دارو می نماید.
افتخارات گل پونه


- اخذ گواهینامه های ایزو 9001 و 9008
- اخذ گواهینامه حلال مواد غذایی اسلامی
- دریافت لوح تقدیر حقوق مصرف کنندگان 1390

image

تماس با ما

کارخانه: شهرک صنعتی شـیراز، میدان ششم، بلوار الکترونیک، خیابان علوم، کوچه 422
071-37730225 - 071-37730227
071-37730229 - 071-37730231

info@golpone.ir
customer@golpone.ir

خبرنامه

 
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنابع غذایی گل پونه میباشد. ©